Користь ранкової зарядки

Користь ранкової зарядки


Дослідники з Німеччини довели, що двадцяти хвилинні фізичні навантаження знижують ризик захворювання в 6 разів, на третину підвищують працездатність і додають 5 років життя.

Через це зарядка є обов'язковою для тих, хто хоче бути здоровим і постійно підтримувати своє тіло в тонусі.

Пропонуємо вам найпростіший комплекс, який не зажадає від вас великих зусиль, але дозволить підтримувати своє тіло в тонусі.

1. Відразу після пробудження, по черзі напружте всі м'язи свого тіла, починаючи від м'язів обличчя, і закінчуючи ступнями. Після цього сядьте і розітріть все тіло, де тільки можете дотягнутися. Це активізує лімфатичну систему, яка відповідає за виведення відмерлих клітин і відбиває атаки шкідливих мікроорганізмів.

2. Помассируйте ногу: підйом стопи, пальці, м'язи гомілки і стегна. Тим самим ви поліпшите кровообіг в ногах. Це дозволити запобігти розвитку захворювань суглобів і судин. 3. З'єднайте стопи і рухайте ними до себе - від себе. Так ви попередите плоскостопість.

4. Сядьте на підлогу, ноги випрямити. Потім трохи підніміть праву ногу і сідницю, і пересуньте вперед. Повторіть для лівої частини тіла. Таке ходіння на сідницях дозволяє попередити проблеми в тазової частини тіла, нижньої частини хребта.

5. Встаньте прямо, потім нехай одна нога п'ятою зробить розворот навколо носка на 180 градусів при нерухомості таза. Повторити для другої ноги. Ця вправа корисно для суглобів.

Комментарии (0)

    Узнай свой индекс массы тела

    = 00.0
    Получить бесплатную тренировку